Serwis SKODY. Jaki polecacie ???

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • daimos01
    Classic
    • 2013
    • 2

    Serwis SKODY. Jaki polecacie ???

    Dzięki za wszelkie opinie. Żle to zliczyłem sorki. Właśnie po mieście w KRK to jździć sensu nie ma - jeżdżę tylko rowerem, może ze 20 razy w roku pojadę autem do roboty te 15km w jedną stronę jak jest syfna pogoda (chlapa/deszcz, mróz mi nie prszeszkadza). Pozatym żona ma Grandepunto 1,4 8V czyli na miasto jak znalazł. Większość to będą jazdy w weekend po mieście na zakupy czy z dzieciakami do dziadkó a pozatym to poza miastem wakacje i regularne wypady z rowerami w bagazniku z kumplem w góry (liftback się nie nadaje w takim układzie jak wkładam rowery na stojąco), na dachu nie lubię szumów. A tak kalkulując paliwo - niech będzie 10000km rocznie, niech 1.8 pali więcej średnio 2 litry to rocznie na paliwie zaoszczędzę 900PLN ;-) - żadne piniądze. Superb za duży, lubię oba auta w garażu trzymać choć jest jedno za drugim.

    Ale wracając do pytania, nie wiem nadal czy 1.8 Tsi są jakieś nowsze i starsze jak to jest z 1.4 ? Czy wciąż to te same silniki mające problemy z nagarami, rozrządem i pierścieniami/braniem oleju?

    Ehh, swoją drogą kiedy wrócą czasy wolnossących bezkolizyjnych niewysilonych silników 2.0l 8V czyli takich ok. 120-130kucy? Co z tego że spalą 3l więcej benzyny, ale przejadą 3xwięcej, mają momentu i się nie zepsują a jak się zepsują to naprawa 10xtańsza ;-)
  • allure
    Classic
    • 2011
    • 2

    #2
    Serwis SKODY. Jaki polecacie ???

    Witam,
    Jak w temacie uprzejmie proszę o pomoc przy wyborze serwisu Skody.

    Jaki byście polecili z województw:
    wielkopolska
    kujawsko-pomorskie
    lubuskie

    jestem z Piły i najbliżej mam do Skoda Aut-Park w Pile jednak od znajomych słyszę coraz więcej złych opinii o tym serwisie. Dlatego rozważam serwisowanie auta w innym mieście.
    Moje auto to Skoda Rapid 1.6 tdi i zbliża mi się pierwsze 30 tys km...

    Z góry dziękuje i pozdrawiam.
    allure

    Komentarz

    • looker
      RS
      • 2008
      • 1886
      • Octavia II (1Z3)
      • BMN 2.0 TDI RS 170 KM

      #3
      NIE MA dobrych serwisów ASO w Polsce. KAŻDY wali babole z mniejszą lub większą częstotliwością...
      Jeśli auto masz na gwarancji i nie chcesz z niej rezygnować lub potem wykłócać się o jej uznanie to wybieraj obojętnie którą ASO. Jedna cholera.
      OII RS BMN - 205KM@435Nm by R-Performance :-)
      SPRZEDAJĘ NA OLX: http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1G8sP/

      Komentarz

      • andrus
        Ambiente
        • 2013
        • 191

        #4
        a ja Ci polecam Z&Z Złomańczuk w Toruniu.
        Bardzo dobry i kompetentny doradca serwisowy a mechanicy solidni i rzeczowi. Nigdy nie miałem żadnych problemów w tym serwisie.

        Komentarz

        • sebo9999
          Classic
          • 2015
          • 14

          #5
          Ciechanów i okolice : Płońsk, Mława, Pułtusk, Przasnysz, Żuromin, Działdowo, Maków Maz.
          Jarzyński-Auto Serwis Ciechanów ul. Kasprzaka 5 wyjazd na Płońsk

          Komentarz

          • Paweł Płocki
            Classic
            • 2015
            • 2

            #6
            Polecam Bednarek Skoda Łodż ul. Szczecińska.

            Komentarz

            • gs3136
              Drive
              • 2014
              • 67

              #7
              W Bydgoszczy są dwa serwisy Skody - Konarzewski i Bieranowski. Auto kupowałem u Bieranowskiego, ale może ktoś korzystał z usług obu serwisów i może porównać poziom usług - poproszę o opinię.
              OIII 1,4 TSI Elegance

              Komentarz

              • andrus
                Ambiente
                • 2013
                • 191

                #8
                Wiem ze koledzy z Bydgoszczy jezdza do Torunia Z&Z Zlomanczuk.
                Podpisuje sie pod tym i polecam

                Komentarz

                • gs3136
                  Drive
                  • 2014
                  • 67

                  #9
                  andrus O tym serwisie już słyszałem dobre opinie. Dzięki.
                  OIII 1,4 TSI Elegance

                  Komentarz

                  Pracuję...